Windows 10’a Yeni bir Video Düzenleme Aracı Geliyor!

Windows 10’a Yeni bir Video Düzenleme Aracı Geliyor!

Windows 10 her güncellemesiyle yeni şeyler getiriyor.Yine bir güncellemeyle windows 10’a yeni bir video düzenleme aracı gelicek.Bu araç sayesinde basit video düzenleme işlemlerini ve gif düzenlemelerini yapmak işlevsel ve kolay hale gelicek.

Windows yeni şeylerin yanısıra eski şeyleri kaldırarak bir ara çok tepki çekmişti.Bunların arasında paintte az kalsın windows 10’a veda edicekti.Paint’in kaldırılmamasının sebebi ise kullanıcılardan gelen tepkiler idi.

Şu anda Xbox Game Bar ve çeşitli üçüncü parti uygulamaları kullanılarak Windows 10’da ekran kaydı ve video düzenleme yapılabiliyor olsa da işletim sistemine dahil olan bir uygulama bulunmuyordu. Windows ise kısa bir süre içerisinde yayınlayacağı güncelleme ile beraber bu açığı kapatmak konusunda ısrarlı görünüyor.

Yaptığımız videoları veya gifleride bu gelecek araç ile sosyal medyada paylaşmak daha kolay hale gelicek.Heyecanla bekliyoruz.

Microsoft ayrıca videoların ve GIF’lerin sürelerinin ve hangi kısımlarının gösterileceğinin düzenlenmesine yarayan bir düzenleme aracını da kullanıcılarının hizmetine sunacak. “Video GIF Capture” adlı özelliği Windows + Shift + R tuşlarına basarak kullanmak mümkün olacak

0
  0
  SEPETİM
  Sepetinizde Ürün YokMağazaya Geri Dön
  Whatsapp'dan Yaz
  Merhaba Yardımcı olabilir miyim?
  Merhaba
  Nasıl yardımcı olabilirim?
  Sipariş vermeden önce iletişime geçerek daha hızlı sonuçlar alabilirsiniz.