Microsoft, Windows Kullanıcılarını tekrar Sinirlendirdi!

Windows 10 işletim sistemindeki sorunlarla birçok kullanıcıdan şikâyetler alan Microsoft, yine kullanıcıları sinirlendirecek bir hamleye daha imza attı. Microsoft, kullanıcısının izni olmadan Office uygulamalarının web sürümlerini kişinin bilgisayarına yükledi.

Microsoft’un en son çıkardığı işletim sistemi olan Windows 10, kullanıcılar arasında birçok tartışmanın konusu konumunda bulunuyor. Bu tartışmaya son katılan isimlerden bir tanesi de The Verge yazarı Sean Hollister oldu.

Hollister, yazdığı bir yazının ortasındayken yemek yemek için bilgisayarının başından kalktığını ve geri döndüğünde ise Windows 10’un kendi izni olmadan bilgisayarı yeniden başlattığını söylüyor. Bilgisayarın yeniden başlatılmasının sebebi ise yeni bir işletim sistemi güncellemesinin ‘zorla’ kurulması.

Windows 10’un kurduğu izinsiz uygulamalar

MİCROSOFT EDGE , OFFICE UYGULAMALARI , SKYPE ve PHOTOS gibi uygulamalar

Hollister, Microsoft’un kendisinin istemediği Word, PowerPoint, Excel ve Outlook’un web sürümlerini bilgisayarına yüklediğini dile getirdi. Microsoft, bundan önce de Microsoft Edge tarayıcısını kullanıcılarının izni olmadan yüklemiş ve tepki çekmişti.Tabi birçok kişi Office uygulamalarına ücretsiz bir şekilde sahip olduğunu düşünebilir. Ama izinsiz kurulan bu uygulamalar kısayollar olarak yüklendiği içinde tepkinin arttığı düşünülmekte.

bihesap Cyperpunk eft freegames Hesap netflix newaccount oyunhaberleri oyunhesaplari paragonderme paratransferi The Liberator updated Ürün ücretsiz

0
  0
  SEPETİM
  Sepetinizde Ürün YokMağazaya Geri Dön
  Whatsapp'dan Yaz
  Merhaba Yardımcı olabilir miyim?
  Merhaba
  Nasıl yardımcı olabilirim?
  Sipariş vermeden önce iletişime geçerek daha hızlı sonuçlar alabilirsiniz.